Mitchell želi barem još jednu utakmicu!

Yahoo

Imali su priliku i u prošloj utakmici doći do prve pobjede u seriji, no Mitchell je promašio za produžetak. Pobrinuo se da ne bude takva situacija i sinoć, no dosta je loše otvorio utakmicu. Nije mogao ništa pogoditi na početku, a srećom Rubio i Crowder su odradili svoj dio posla i najviše zbog njih Jazzeri su imali prednost. Njih dvojica su ubacili kombinirano 25 poena uz 9/11 iz igre, te tako držali Jazzere u prednosti.

Završni udarac su zadali u posljednjoj dionici, ovaj puta s Mitchellom u glavnoj ulozi. Otvorili su četvrtinu sa 15-1 serijom, te odmah u startu došli do veće prednosti. Mitchell je ubacio 13 poena u samo 3 minute, te potopio Rocketse. Ukupno je ubacio 19 od svojih 31 poena u toj posljednjoj dionici, te tako produžio seriju na još jednu utakmicu.

Osim Mitchella, Crowder je bio sjajan i ubacio je 23 poena, a Rubio je dodao 18 uz 11 asista. Harden je imao odlično veče, ubacio je 30 poena, uz 6/12 trojke. Paul je dodao 23 poena uz 8 dodavanja.