Warriorsi lako preko Magica, dvoboj Jokića i Bjelice!

U prvoj utakmici Warriorsi su sjajnim drugim poluvremenom došli do još jedne pobede protiv Orlanda. U prvom poluvremenu Magic se dobro držao, no u drugom Curry i Thompson su dalekometnom paljbom rešili sve dvojbe. Curry je na kraju završio na 27 poena, a Klay na 21. Kod Magica Payton je odigrao još jednu dobru partijusa 23 poena i 10 asista, a naš Vučević je bio solidan sa 12. Hezonja je također imao dosta dobru partiju sa 7 poena i 5 skokova.

U toku je druga utakmice večeri, duel sa začelja Zapada, Mavsa i Lakersa. Nakon prve četvrtine Mavsi vode sa 20-18, a još jedan Curry, Seth je zasad najbolji strelac sa 7 poena.

Sunsi nakon sinoćne pobede u napetoj tekmi protiv Knicska danas idu na odlične Raptorse. Sunsi su se malo digli u formi u zadnje vreme, pogotovo Booker koji pruža sve bolje i bolje partije. Raptorsi su i dalje u vrhu što se tiče napada, a Derozan je dobio priznanje za odličnu sezonu izborom u Allstar petorku Istoka. Lowry će verovatno dobiti istu čast, ali s klupe.

U zadnje duel današnjeg programa, naši Nikola Jokić i Jusuf Nurkić idu na Nemanju Bjelicu. Biće ovo interesantan dvoboj Nuggetsa koji u zadnjih nekoliko utakmica imaju fantastičan napada, najviše zahvaljujući Jokiću. Mladi Wolvesi su uspeli povezati nekoliko dobrih utakmica, a duel Townsa i Jokera će biti jako interesanta. Dvojica ponajboljih mladih centara lige koji će po svemu sudeći dominirati nekoliko idućih godina. I ovaj duel je samo uvod u ono što nas čeka.